Середа
23.01.2019
17:58
Ви увійшли як Гість
Група "Гості
   
Ласкаво просимо!
    на офіційний сайт Попаснянської багатопрофільної гімназії №25
Головна Реєстрація Вхід

Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 110

Міні-чат

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2015 -2016 навчальний рік

    В закладі навчається 315 учнів.

      Протягом 15 років гімназія має найбільшу кількість переможців районних олімпіад серед шкіл міста та району. Пишається призерами обласних олімпіад:

Міхайленко Валерія (українська філологія, правознавство),

Вороніна Анастасія (українська філологія),

Накитняк Вадим (інформаційні технології),

Скиба Данило (технічна праця).

 Учні гімназії – неодноразові переможці і активні учасники Всеукраїнських та регіональних конкурсів.

Переможці районних конкурсів:

«Відома – невідома Україна»,

«Чому я поважаю професію військового?»,

змагання санітарних постів.

    Учениця  6-го класу Івженко Ольга зайняла І місце та встановила рекорд України на чемпіонаті України з важкої атлетики для дівчат до 13 років.

    Спортсмени гімназії є чемпіонами району з шахів та шашок, з баскетболу, з футболу, гандболу, настільного тенісу переможці змагань до дня фізичної культури та спорту України, районного фестивалю «Нащадки козацької слави», спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».

     Гімназія забезпечує творчий ріст кожного учня через його індивідуальні здібності та таланти. Тут панує атмосфера співпраці, взаємоповаги, турботи про взаємні успіхи.


 

Підсумки за 2008-2013 н.р.
Победители районних конкурсов:  
 «Учитель года»    2009 - уч .математики Гончарова Л.Е.(2м)

 

                                   2010 - уч .биологии Лазарева Т.В. .(2м)
                                   2011 .- уч .начальных классов Скиба И.Н .(2м)
                                   2013 - уч .начальных классов Николенко О.Н .(1м)
«Классный руководитель года»
                                 2010 – кл. руководитель 4-В кл. Николенко О.Н .(1м)
                                 2011- кл. руководитель 7-Б кл. Третевич Е.П.(3м)
Конкурс молодых учителей«Крок до майстерності»   2011-2012 -   уч.обсл.труда Уствольская А.О (1 м.)
 
Победители школьных  конкурсов:
«Проект года»     2010- 2011- уч .математики  Дубинская Н.А. « Секрет совершенства»
                                 2011- 2012- уч .начальных клас сов Мурзина З.А. «Зеленое царство»
                                 2012-2013 –уч.русской филологии Третевич Е.П.  « Грамотная речь-путь к успеху»
«Урок года»        2010- 2011-   уч .начальных клас сов  Ковалева Г.В                    
                                2011- 2012- уч .математики  Дубинская Н.А. 
                                2012-2013 –уч.украинской филологии  Заиченко С.Н.
 
Победители в номинации « Спортсмен года »:
Москаленко Д.( 4-а) ,
Кара Павел (6-в), 
Сумин В.(8-а), 
Шулик Д(8-б), 
Олейник В.(10-б),
Стец В(10-б),
Ткаченко И (10-а). 
 
Победители в номинации « Талант года »:
Федорова А (4-в) ,
Голеня Е (4-а),
Адамович А.(6-в),
ВеремееваК.(8-б),
Гопка Т(9-а)
 
Достижения : 
2009- 2010г 
1место в зональном этапе фестиваля ДЮП и лауреаты областного этапа (рук .Яцына И.Г.)  
обл.конкурс « Волонтеры- вестники добра» »(рук вол.отряда Стрельцова Л.А.)
1место в районном этапе областного фестиваля «Дети –будущее Украины » (рук .Павлиненко А.И.)
2место в областном конкурсе «Мой земляк В.Даль» (рук .Третевич К.П.)
2010-2011 г 
1место санпосты (вошли в десятку в области ,рук .Яцына И.Г) 
2011-2012
обл.конкурс  исследовательских работ «Их имена –наша гордость»(рук .Калмыкова В.В)
2012-2013
лауреаты зонального этапа КВН ЮИД( рук .Яцына И.Г),
1 место в районном этапе обл.фестиваля «Чистые росы», посв.70 летию освобождения Луганщины (рук . Павлиненко А.И.)
1место в обл.этапе конкурса «Чудовий світ орігамі» -гурток «Даруночок «(Кардашова А.О.)
 
Победители в номинации «Лидер года»:
Седюк Н(3-в),
Пшеничная А.(6-а),
Ярославцева Н(8-б)Змитрович Д(8-а),
Дубинский М.(9-а),Петренко Д(10-а)
 
Уч-ся школы –активисты районной  «Школы лидера» ЛОДГО «Лугари»- победители рейтинговой программы «Сделай шаг».  
Президент школы- Веремеева Карина . 
1место  в районном дебатном турнире ,игре «Что?Где?Когда?»,общегородском танцевальном конкурсе «Майданс»
 
Победители номинации «Интеллект года»:
Жилякова В(4-б),
Бондаренко М.(3-в), 
Накитняк В.(6-в),
Волошинова Е.(7-в),
Андреева К(9-г)
 
Победители номинации «Ученик года»: 
Горобченко Л.(4-в),
Шевченко К(6-в),
Кащеева Д(8-б),
Ковалева О(11кл)

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Архів записів

Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites