П`ятниця

Протокол засідання педагогічної ради по вибору підручників для 1 класу

Протокол № 4 Засідання педагогічної ради

"Про результат вибору електронних версій оригінал – макетів підручників для 5 та 10 кл. закладів загальної середньої освіти"

В жовтні місяці в Попаснянській багатопрофільній гімназії № 25 відбувся ІІІ етап Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом « Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів» .

«З бібліотек починаються школи! –

Зовсім не нове для нас відкриття.

Учням – скарбниця казкова й простора

Вірна стежинка життя.»

Протягом місяця в гімназії стартувала благодійна акція «Подаруй бібліотеці книгу».

Активну участь у поповненні фонду бібліотеки прийняли учні 1-А, 1-Б, 2-Б, 3, 5, 6 класів.

З метою популяризації книги та розширення уявлення дітей про бібліотеку було проведено ряд заходів:

​

• Екскурсії до бібліотеки учнів 1-2 класів «Подорож до країни Читалії», «Зустріч в Книжковому місті» ;

• Усний журнал для учнів 3 класу « В країні книжкового царства»

• ​

• Конкурс з учнями 5 класу «Хто багато читає, той багато знає»;

• Конкурс серед команд учнів 6 класу «Книгоманія»:

• Конкурс серед учнів початкової школи «Ми читаємо і малюємо»

Конкурс стіннівок «Живи, книго!

Книжкові виставки «Читаємо родиною», «У гостях у казки», «Літературна Попаснянщина»

У період проведення заходів спостерігалося зростання читацької активності, збільшилася кількість відвідувачів.

ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА
ПОПАСНЯНСЬКОЇ
ЗОШ I-III СТ.№25
Шкільна бібліотека є структурним підрозділом школи, який здійснює бібліотечно-інформаційне, культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виховного процесу. Свою роботу вона організовує спільно з педагогічним колективом і згідно з планом роботи.
Працівники бібліотеки постійно розширюють бібліотечно-інформаційні послуги на основі удосконалення традиційних і засвоєння нових бібліотечних форм і методів роботи.

Основні показники роботи за  I півріччя   2010-2011 навчального року.
Кількість читачів становить -331
- відвідувань-1310
- книговидача-1470
- бібліотечний фонд-10885 екз.
- підручників-13923екз.

Основні завдання бібліотеки.
1.охопити читанням всіх учнів школи.
2.вивчення та розвиток читацьких інтересів, керівництво читанням дітей.
3.Розширення бібліотечно-інформаційних послуг на основі удосконалення традиційних і засвоєння  нових бібліотечних форм і методів роботи,введення в роботу бібліотеки новітніх технологій.
4.Бібліотечно-інформаційне забезпечення всіх напрямів навчально-виховного процесу у засвоєнні як програмних так і позапрограмних вимог, допомога у самоосвіти.
5.Всебічне сприяння підвищенню фахової, педагогічної майстерності вчителів.
6.Сприяння вихованню гармонійної, морально-досконалої особистості, свідомої до свого громадського обов'язку, відкритої до інтелектуального і творчого розвитку.
7.Робота з бібліотечним фондом.
8.Масові форми популяризації літератури.

ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ КНИЖКОВОГО ФОНДУ.
Систематично оформлялися книжкові виставки до предметних тижнів та знаменних дат, такі як :
"Літопис козацької слави”,
"Поэзия — души моей обитель”,
”Ти людина, значить, маєш права”,
"Снід- проблема не лише ХХ століття”,
"Новорічна казка”,
"Іноваційна діяльність сучасного педагога”.

Книжкові виставки:

МАСОВІ ФОРМИ ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ    ЛІТЕРАТУРИ.
Працівники бібліотеки провели чимало цікавих заходів, особливо Тиждень бібліотеки.
Це і конкурс малюнків "Герої моїх улюблених книг”, конкурс книжок — маляток, Літературний ринг для учнів 5-В класу, "Путешествие по стране сказок” для 2-В класу, інформ-хвилина " Із  історії шкільної бібліотеки”для 8-х класів.

Акція "Живи , книго !”
В рамках акції "Живи книго!” проведені бібліотечні уроки:
"Людина і книга”- 5-В кл”,
Довідкова література 6-В клас,
"Словники-твої кращі друзі”,
бесіда "Шкільним підручникам — довге життя”.
Виховна година :
"Книжечка шукає друзів” 2-Г клас,
книжкова виставка
"Яка я гарненька, коли я новенька”.

Оформлено куточок "Ми — книголюби”
Покращилась робота "Лікувального центру”. Учнями 5-Б класу відремонтовано 42 книги, учнями 2-Г - 10 книг.

РОБОТА З ФОНДОМ.
Велась робота по вивченню і збереженню бібліотечного фонду підручників. Проведені рейди — перевірки підручників. Бібліотекарі активно працюють з боржниками. Проведено Тиждень поверненої книги.

Активну участь у поповненні фондів бібліотеки приймають учні, батьки, вчителі. В рамках акції "Подаруй бібліотеці книгу” було  подаровано 102 екземпляра книг.

Робота шкільної бібліотеки спрямована на виховання гармонійної, морально-досконалої особистості, відкритої до інтелектуального і творчого розвитку.

Презентация библиотекаря http://dfiles.ru/files/zdrmllatp