Неділя

Головна » 2017 » Лютий » 19 » урок історії в 10 класі
урок історії в 10 класі

В межах роботи творчої групи "Школа педагогічної майстерності" за темою: " Формування в учнів прагнення навчатись впродовж усього життя шляхом використання інформаційно-комунікативних та інноваційних технологій навчання" вчителем історії Калмиковою В.В. було проведено відкритий урок за темою ""Перехід до суцільної колективізації", мета якого: розкрити причини переходу до колективізації сільського господарства, одним з наслідків якої був Голодомор 1932-33 р. Учні 10 кл.отримали завдання - підготувати сільський схід, на якому обговорювалось питання створення колгоспу. застосовуючи елементи театралізації. Учні максимально наблизились до історичних подій 1930-31 р. Клас був поділений на три групи: бідняки, які згодні вступити до колгоспу, середняків, які коливались:вступати - не вступати, та кулаків, які заперечували. Складно було грати ролі голови колгоспу, голови сільради, представнику з міста, але учні з великим натхненням виконували ролі. Найкращіми були: Вороніна Анастасія, Шевченко Катерина, Кишиченко Ксенія,Ж Помазанов Дмитро, Скиба Данило, Миргородська Наталія, Сагіна Євгенія, Коваленко Катерина, Пшенична Альона, Накітняк Вадим, Таніч Влад.
Гості відкритого уроку кореспонденти Київської газети "День" Валентин Торба та Артем Сліпачук. Вони відмітили професіоналізм вчителя та відповідальну роботу учнів.

Переглядів: 256 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

«  Лютий 2017  »